LAWETA częstochowa

LIDER HOL

LAWETA • holowanie • pomoc na drodze • warsztat • parking • samochód zastępczy

NASZE LAWETY PRACUJĄ 24 GODZINY NA DOBĘ

KLIKNIJ BY ZADZWONIĆ

LAWETA CZĘSTOCHOWA

POMOC DROGOWA CZĘSTOCHOWA

Awaria? Stłuczka? Brak paliwa? Przebita opona? Padł akumulator albo wjechałeś do rowu?

Po pierwsze nie stresuj się, każdego prędzej czy później coś takiego spotyka. Nie przejmuj się! Nie jesteś sam. Jesteśmy po to aby Ci pomóc. Przygotowani na każdą ewentualność i przykre zdarzenie losowe. Nasze lawety pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, a nasz doświadczony i zawsze sympatyczny zespół czeka na Twoje wezwanie.

 

Jeden telefon i natychmiast działamy. Naprawimy drobne usterki na drodze, dowieziemy paliwo, podładujemy akumulator, wyciągniemy samochód z rowu...

W poważniejszych sytuacjach odholujemy lawetą Twój samochód pod wskazany adres lub na nasz parking samochodowy oraz zaproponujemy naprawę wszelkich usterek w naszym warsztacie samochodowym, a Ty odjedziesz samochodem zastępczym.

 

 Nasze lawety dostosowane są do transportu samochodów osobowych, dostawczych, busów, maszyn rolniczych i budowlanych. bez problemu odholujemy motory, quady a nawet łodzie.

 

LAWETA CZĘSTOCHOWA LIDER-HOL

 

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w transporcie pojazdu? Z pomocą przychodzi firma Laweta Częstochowa Lider-Hol! Jesteśmy jednym z liderów na rynku transportu samochodów i maszyn na lawecie i zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów.

 

Nasz zespół doświadczonych kierowców posiada niezbędne umiejętności, aby zadbać o bezpieczny i profesjonalny transport Twojego pojazdu. Dzięki nowoczesnym lawetom oraz sprawnemu planowaniu tras, gwarantujemy szybką i efektywną usługę.

Nie musisz martwić się o żadne szczegóły związane z przewozem auta - my zajmiemy się wszystkim. Nasza flota lawet jest dostosowana do różnych typów pojazdów, więc niezależnie od tego, czy potrzebujesz transportu osobowego czy ciężarowego, mamy dla Ciebie rozwiązanie

 

Dodatkowo, nasza firma Laweta Częstochowa Lider-Hol zapewnia konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do potrzeb klienta. Jesteśmy dostępni 24/7, więc możesz liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze.

Zaufaj profesjonalistom z Laweta Częstochowa Lider-Hol i ciesz się spokojem podczas transportu swojego samochodu, maszyny budowlanej lub rolniczej, czy ładunku ponadgabarytowego.

 

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i dowiedz się, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem w branży transportowej!

 

Zapraszamy do współpracy

Laweta Częstochowa Lider-Hol

693-763-783, 577-802-691

 

(+48) 693 763 783

LIDER HOL  Marcin Kurek

ul. Zapolskiej 8 lok. 32, 42-215 Częstochowa

www.pomocdrogowaczestochowa24h.pl

NIP: 9492053862

WSPÓŁPRACUJEMY Z TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI:

lider hol

pomoc drogowa częstochowa